• На Львівщині пройшли військові навчання

  • Субота, 6 вересня 2014 року
У Львівській області відбулася перша фаза навчань за участю військовослужбовців Збройних сил України, Угорщини, Румунії та Словаччини.

В ході першої фази навчань, яка відбулася на Львівщині у басейні річки Тиса, військовослужбовці повинні були оцінити обстановку, прийняти рішення для застосування підрозділів багатонаціонального інженерного батальйону під час ліквідації наслідків стихійного лиха, а також організувати переміщення підрозділів батальйону в певні райони.

Перша серія навчань тривала три дні і закінчилася 4 вересня. Проходила вона на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки при Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, повідомляє прес-служба Міноборони.

З боку України у виконанні своїх завдань брали участь фахівці 270 відділу імітаційного моделювання бойових дій Сухопутних військ ЗСУ та курсанти Академії сухопутних військ.

Наступна фаза навчань «Світла лавина ― 2014» теж відбудеться в районі річки Тиса в Закарпатській області.

Як повідомляє прес-служба Міноборони, необхідність у цьому заході виникла за результатами досвіду ліквідації повеней в районі басейну річки Тиса, яка протікає на кордоні України, Румунії, Угорщини та Словаччини.


Читайте також:
Україна в НАТО: чи підтримують це українці?
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...