• ОБСЄ: Для України настав важкий етап

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 2 вересня 2014 року
Представник Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) висловив жаль з приводу воєнної ескалації українсько-російського конфлікту.

Так голова проекту, федеральний президент Швейцарії Дідьє Буркхальтер сказав в ефірі місцевого телеканалу RTS: «Тепер цілком можна уявити дуже похмурі сценарії, ризик ескалації конфлікту надзвичайно високий. Для України настав дуже важкий етап, а ймовірності для національного діалогу немає».

У зв'язку з цим глава ОБСЄ поклав великі надії на нові дипломатичні кроки з боку Франції та Німеччини.

Напередодні в Мінську пройшли переговори за участю України, Росії, ОБСЄ, ДНР і ЛНР по врегулюванню конфлікту на Донбасі. Домовитися сторонам так і не вдалося.

Між тим, представники Центру дослідження армії, конверсії і роззброєння (ЦДАКР) б'ють на сполох і закликають українців у короткі терміни готуватися «до великої війни».

«Потрібно впровадити систему управління країною в умовах воєнного часу і оборони. В якості ставки верховного головнокомандувача можна використовувати Раду національної безпеки і оборони. Робочим органом визначити Генеральний штаб Збройних сил України і негайно призначити секретаря РНБО», ― цитує «Гордон» витяг із звіту ЦДАКР, підготовленого головою організації Валентином Бадраком, екс-міністрами оборони Ігорем Тенюхом і Володимиром Шкідченко, колишнім керівником Генштабу Анатолієм Лопатою, директором Інституту стратегічних досліджень Андрієм Єрмолаєвим та іншими експертами.

Нагадаємо, за заявою керівника групи «Інформаційний Опір» Дмитра Тимчука, Росія здійснила відкрите військове вторгнення в Україну 24 серпня 2014 року. Ситуація в зоні бойових дій залишається дуже напруженою. На «Гарячу лінію» Міноборони України за останні 10 діб звернулися вже 5000 добровольців, які висловили бажання захищати батьківщину.


Читайте також:
Жителі Маріуполя продовжують окопувати місто
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...