• Електропостачання киянам відключати не будуть

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 14 вересня 2014 року
У «Київенерго» заявили, що відключення електропостачання для жителів столиці проводитись не буде — воно торкнеться переважно промислових підприємств.

У прес-службі енергетичної компанії повідомили, що наразі розробляється комплекс заходів, щоб скоротити використання електроенергії у вересні до 20% від звичайних величин у години з 8.00 до 22.00.

Однак за виникнення аварійних ситуацій говорять, що компанія змушена буде виконувати директиви НЕК «Укренерго» і вдаватись до заходів, направлених на скорочення електропостачання.

Загалом у «Київенерго» закликають змінити своє ставлення до використання електроенергії та перейти на використання енергозберігальних приладів. Особливо економити електроенергію просять у години найбільшого навантаження на мережі — з 8.00 до 11.00 та з 20.00 до 23.00 по буднях, а на вихідних увечері з 21.00 до 00.00.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про можливість регулярного відключення електроенергії відповідно до розпорядження Кабміну «Про прийняття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електроенергії», яке набуло чинності з 26 серпня 2014 року.


Читайте також:
В Україні планують періодично відключати електропостачання
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...