• Родина Порошенків взяла участь у благодійному обливанні водою

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 3 вересня 2014 року
Рідні Петра Порошенка взяли участь в акції Ice Bucket Challenge — вони облилися крижаною водою і перерахували кошти на благодійність.

«Моя родина прийняла виклик IceBucketChallenge та перерахувала кошти на потреби руху „Волонтерська Сотня“. Приєднуйтесь. Разом — сила! Слава Україні!» — написав на своїй сторінці на Facebook Петро Порошенко.

На відео, викладеному в мережу, першим облився син Петра Порошенка Михайло. Оскільки за правилами учасники мають передати благодійну естафету 3 іншим людям, Михайло закликав до участі в акції свого друга, сестру Олександру і маму Марину Порошенко.

Сам Петро Порошенко в обливанні участі не брав, проте перша леді України прийняла естафету. Виклик в Ice Bucket Challenge їй кинули міністр культури Євген Нищук та син Михайло.

«Я підтримую рух Ice Bucket Challenge та волонтерський рух в Україні. У свою чергу передаю естафету директору „Мистецького Арсеналу“ Наталі Загородній, телеведучій „5 каналу“ Яні Конотоп та дизайнеру Вікторії Гресь», — сказала на відео Марина Порошенко.

В Україні у благодійній естафеті Ice Bucket Challenge вже взяли участь чимало знаменитостей. Сама акція була започаткована в США і має на меті збір коштів для лікування хвороби БАС — її учасники мають або облитися крижаною водою, або перерахувати кошти на благодійність. Зазвичай роблять і те, й інше. В Україні учасники Ice Bucket Challenge зазвичай перераховують кошти до місцевих благодійних фондів.


Читайте також:
До України дійшла благодійна акція з обливання водою


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...