• Представлені відеодокази переміщення кримських угруповань до кордону з Україною

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Субота, 6 вересня 2014 року
Останню добу в Криму йде активна передислокація Збройних сил РФ до північних районів півострова.

За попередніми даними керівника групи «Інформаційний опір» («ІО») Дмитра Тимчука, це здійснюється для їх подальшого переміщення до Ростовської області та зосередження біля кордонів з Україною.

«На Джанкойський аеродром протягом останньої доби перекидається вертолітна техніка. Відмічено виведення частини мотострілкових і артилерійських підрозділів з Криму через Керченську переправу на територію РФ. За попередніми даними, це здійснюється для подальшого перекидання до кордону Росії з Україною в Ростовській області», ― йдеться в повідомленні «ІО».

За даними РНБО, станом на 4 серпня на прикордонних територіях РФ з Україною налічується 14 тактичних батальйонів і близько 1 000 одиниць військової техніки.

За даними ж «ІО», ця кількість значно більша. Крім батальйонних тактичних груп, команда Тимчука зафіксувала також ротні тактичні і диверсійно-розвідувальні групи.

«Не будемо сперечатися з РНБО, але налаштованістю на мирний діалог з боку Москви це точно не пахне», ― зазначив Тимчук.

Нагадаємо, вчора на прес-конференції в Ньюпорті президент України Петро Порошенко вказав, що потрібно почати контролювати ситуацію на російсько-українському кордоні і вивести російські війська. Це питання Київ підніматиме на політичних переговорах «по імплементації мирного плану» на Донбасі.

Зустріч почнеться сьогодні, 5 серпня о 14.00 у Мінську за участю екс-президента України Леоніда Кучми, посла РФ Михайла Зурабова, представників «ДНР» і «ЛНР» Андрія Пургина та Олексія Карякіна. Останні два представника контактної групи вимагатимуть припинення АТО, проведення народних виборів у Донецькій та Луганській областях і надання особливого статусу цим територіям.


Читайте також:
На Донеччині звільнили трьох чиновників Міносвіти за підтримку «ДНР»

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...