• Російських військових, які загинули на Донбасі, ховають у Росії

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 10 вересня 2014 року
В Росії ховають військовослужбовців, які, вірогідно, загинули на території України. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на сторінки військових та їхніх родичів у соціальних мережах.

Так, «Обозреватель» повідомляє, що за їхніми даними найбільше загиблих — із 106-ої гвардійської повітряно-десантної дивізії Тули, 31-ої окремої десантно-штурмової бригади Ульянівська та 76-ої бригади Збройних сил Росії.

За інформацією видання, ще кілька десятків військовослужбовців не виходять на зв’язок із близькими.

Втім, деякі рідні, судячи із записів у соціальних мережах, у смерті чоловіків звинувачують Україну. Вони стверджують, що їхні близькі загинули не на території України, а в Росії, і агресором у конфлікті виступає якраз українська армія.

Раніше російська правозахисниця Олена Васильєва створила на «Фейсбук» спільноту «Груз-200 из Украины в Россию». За інформацією, яку вона отримує зі ЗМІ, від волонтерів та інших джерел, вона заявила, що тільки за серпень в Україні загинуло більш ніж 2 тисячі російських військовослужбовців.

Разом з тим, в соціальних мережах розповсюджується інформація про те, що для російських військовослужбовців, які перебувають на території України і не хочуть воювати, діє гарячі лінія за номером 0 800 501-482.


Читайте також:
Порошенко та Путін домовились про виведення російських військ — Гриценко
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...