• Журналістку опозиційного російського каналу побили в Москві

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 15 вересня 2014 року
В Москві зі струсом мозку та переломом вилиці до лікарні потрапила журналіст опозиційного телеканалу «Дождь» Ксенія Батанова.

«Її по-звірячому побили двоє *** в ніч з п'ятниці на суботу. Струс мозку, перелом скули. Били строго по обличчю. Ксенія працює в кадрі», — написала на своєму фейсбуці російська журналістка і активіст Ольга Романова.

Згідно з її даними, постраждала Ксенія Батанова не впадає у відчай і добре тримається.

«Доктори — як годиться — відразу ж, тієї ночі, зателефонували до поліції і повідомили про насильницький злочин (ми переписали номер телефонограми). Реакції поки що нуль. Минуло майже дві доби», — пише Ольга Романова.

За повідомленням видання Lenta.ru, на Ксенію Батанову напали біля її будинку в Мілютинському провулку в Москві. Нападники завдали більше десяти ударів в обличчя, а коли журналістка втратила свідомість, зняли з неї сережки і забрали мобільний телефон.

Ксенія Батанова мала працювати у виборчій комісії на виборах до Московської міської думи. За фактом події московська поліція почала перевірку. Відповідно до джерел у правоохоронних органах видання Lenta.ru, основна версія, яка розглядається в МВС, — пограбування. З професійною діяльністю Ксенії Батанової подію не пов'язують.


Читайте також:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...