• В Росії поширюють інформацію, що в Україні воюють діти

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 17 вересня 2014 року
Російські інформаційні ресурси поширюють інформацію про те, що в Україні на фронт відправляють навіть дітей.

Про таке, зокрема, повідомили «РИА-Новости» з посиланням на польського ксьондза і громадського активіста Тадеуша Ісаковича-Залеського, повідомляє «Укрінформ». У своєму блозі Ісакович-Залеський написав, що вербують для війни на Донбасі дітей у віці від 2 до 10 років.

«В околицях Івано-Франківська один із місцевих націоналістичних діячів Володимир Головчак вирішив створити новий „батальйон“ добровольців для війни з сепаратистами на Донбасі. Не було б у цьому нічого дивного, якби в цей загін під назвою „Сокіл“ розпочали вербувати дорослих, а не дітей — увага! — У віці від 2 до 10 років», — написав Тадеуш Ісакович-Залеський.

Насправді ж, повідомляє «Укрінформ», така інформація є перекрученою. Івано-Франківський дитячий колектив «Сокіл» був організований для підтримки морального духу військових, які відправляються до зони АТО.

Про такий колектив раніше повідомляв телеканал «ZIK». У їхньому сюжеті були показані вдягнені у вишиванки діти, які співають народні пісні для солдатів, а також збирають пожертви для армії.

Зауважимо, що повідомлення про українських дітей, яких готують для війни, є непоодинокими на російських інформаційних порталах. Подібні сюжети подаються в ключі того, що Україна — нібито фашистська держава, в якій на війні використовують дітей (по аналогії з формуваннями Гітлер’югенд у Німеччині).


Читайте також:
На Донбасі воюють російські нацисти ― Ваад
ЦВК заборонила Тимошенко збирати підписи за вступ до НАТОПідписатися:

Social comments Cackle

загрузка...