• На Донбасі воюють російські нацисти ― Ваад

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 16 вересня 2014 року
За даними Асоціації єврейських організацій і громад України, в конфлікті на Донбасі активну участь беруть неонацистські та інші радикальні російські угруповання.

«В пропаганді і війні проти України Росія активно використовує свої неонацистські та інші радикальні групи. Найпотужніша з них ― „Російська національна єдність“ (РНЄ). Активістом цього угруповання у молоді літа був самопроголошений „губернатор ДНР“ Павло Губарєв. Ним є також Дмитро Бойцов, один із засновників Російської православної армії», ― заявив глава Вааду України Йосиф Зісельс на прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі, повідомляє офіційний сайт Євроазійського єврейського конгресу

З радикальних організацій, які активно вербують і відправляють бойовиків на територію України для участі у бойових діях, Зісельс виділив Євразійський союз молоді, партію Едуарда Лимонова «Інша Росія» та «Чорну сотню». За даними наглядової ради української Гельсінської спілки з прав людини, всі ці організації здійснюють свою підривну діяльність в координації з російськими спецслужбами.

Голова Вааду підкреслив, що російські неонацисти і націонал-радикали брали участь в «розгойдуванні» ситуації не тільки на Донбасі, а й у Харкові, Одесі та Миколаєві. Зокрема, вони були помічені за захопленням будівель ОДА, зняттям українських прапорів, нападами на прихильників єдиної України. За словами Йосифа Самойловича, серед цих людей також є професійні військові та учасники бойових дій в Афганістані.

Враховуючи вищесказане, Йосиф Зісельс закликав створити коаліцію з протидії розповсюдження неонацистської ідеології в Росії в рамках більш широкої коаліції «За демократичний вибір».Читайте також:
Всесвітній єврейський конгрес відніс «Свободу» до неонацистських партій
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...