• В Криму вводять обмеження на кількість жителів-неросіян

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Субота, 20 вересня 2014 року
У Росії встановили квоту на кількість людей, бажаючих отримати посвідку на проживання в Криму. Ця норма становить 5400 чоловік.

Квота включає в себе кримчан, які відмовилися від російського громадянства, осіб без громадянства та інших іноземних осіб, повідомляє портал правозахисної організації «Кримська польова місія з прав людини». 

При цьому частину квоти можуть надати громадянам інших країн.

«Немає впевненості в тому, що посвідку на проживання нададуть особам, які зберегли українське громадянство і мають реєстрацію в Криму. Цілком можливо, що частину квоти нададуть громадянам інших держав», ― зазначила заступник керівника «Кримської польовий місії з прав людини» Ольга Скрипник.

За даними ФМС Росії, нині на території півострова без російського паспорта проживає досить багато людей. Зокрема, 3500 українців, які написали відмову від російського громадянства, а також кримчани, які не написали відмови, але й не отримували паспортів РФ.

«Більш того, зараз місцеві жителі півострова, у яких є власність і робота у Криму, але немає кримської реєстрації, змушені доводити це через суди. Вже є випадки відмови ― люди не можуть встановити тут своє проживання. Таким чином, скоро їх можуть видворити з Криму», ― додала Скрипник.

Нагадаємо, днями раніше «Кримська польова місія з прав людини» озвучила факти порушень прав людини на кримському півострові за останні півроку.


Читайте також:
Правозахисники розповіли, що відбулось в Криму за півроку
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...