• Із антипутінською промовою виступив російський «журналіст року»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Субота, 20 вересня 2014 року
На врученні премії «Людина року» 16 вересня російський журналіст, колишній спеціальний кореспондент Lenta.ru Ілля Азар подякував за титул «Журналіст року», що вручили йому, та виголосив антипутінську промову.

767257e618d973f9668a294e80329d6a.jpg

Ілля Азар. Фото: gq.ru

У своєму зверненні він зазначив, що лише описував те, що відбувається в Україні. Він також висловив надію на те, що президент Росії Володимир Путін перестане посилати свої війська на Донбас. 

«Сподіваюся, що Володимир Путін більше не буде посилати російських солдатів і озброєння на Донбас, що українська армія не буде бомбити міста, а російські телеканали не будуть показувати неправду і розпалювати ненависть у народу. Також сподіваюся, що наступного року цю премію отримає чудовий кінокритик Антон Долін (кінооглядач радіостанцій „Маяк“, „Вести ФМ“ та програми „Вечерний Ургант“) або репортер Єгор Мостовщиков (кореспондент журналу „Російський репортер“), а не я», ― цитує Азара журнал GQ.

У коментарях до ролика GQ один з користувачів написав, що «тепер цьому журналістові дорога до Росії закрита», і що «там йому працювати не дадуть».

Нагадаємо, 12 березня 2014 року Роскомнадзор направив попередження інтернет-виданню Lenta.ru за інтерв'ю, взяте Іллею Азаром у Андрія Тарасенка, одного з лідерів «Правого сектора».


Читайте також:
Путін нагородив сотні працівників ЗМІ «за Крим»


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...