• У Севастополі оголосили надзвичайну ситуацію через «Укртелеком»

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Четвер, 25 вересня 2014 року
Озброєна поліція взяла під варту АТС та інші об'єкти зв'язку міста. Окупаційна влада остерігається, що «Укртелеком» вчинить саботаж.

Окупаційна влада Севастополя прийняла постанову про введення із 19:00 24 вересня надзвичайної ситуації для всіх міських закладів та «Севастопольтелекома», зважаючи, що «Укртелеком» припинив надання послуг на території захопленого Росією міста, повідомляє «ИТАР-ТАСС». 

«ГУП „Севастопольтелеком“ має вжити заходів щодо відключення технологічного управління мережею фіксованого зв’язку з боку України. Забезпечити фіксований зв’язок екстрених служб всіма доступними засобами. Забезпечити підтримку працездатності всієї мережі фіксованого зв’язку», — мовиться в постанові.

Севастопольським управлінням, установам та організаціям, що пов'язані із забезпеченням фіксованого зв'язку, наказано сформувати оперативний штаб.

Як відомо, «Укртелеком» учора зупинив надання послуг у Севастополі через рішення окупаційної влади міста здійснити інвентаризацію майна компанії. «Дії [адміністрації Севастополя — авт.] зазіхають на приватну власність „Укртелекому“ й суперечать законодавству України, Російської Федерації та нормам міжнародного права про недоторканність приватної власності», — заявляють в «Укртелекомі».

На території міста було припинено надання послуг телефонного зв'язку міського, міжміського та міжнародного характеру, а також доступу в інтернет і передачі даних усім абонентам, будь то фізичні чи юридичні особи.


Читайте також:
Водіям Криму змінюють права і номерні знаки
Ціну на воду для Криму підняли в 50 разів
Крим у 2014 році переживатиме нестачу овочів
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...