• У Москві на Марші миру було під 100 тисяч людей

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 22 вересня 2014 року
На Марш миру в столиці Російської Федерації Москві вийшли тисячі людей. За даними правоохоронних органів, у мітингу взяли участь 5 тисяч чоловік, однак самі учасники опозиційної акції називають «традиційно заниженими» дані про кількість присутніх і говорять про 100 тисяч людей.

Марш миру транслювався в мережі в режимі онлайн.

«На вході біля металошукачів стоять у чергах ще охочі взяти участь у марші. Я не пам’ятаю такого, щоб голова колони вже була на Різдвяному бульварі, а люди ще стояли у черзі на Пушкінській! Це одна з найбільш масових акцій протесту в Москві», — повідомив репортер опозиційного російського телеканалу «Дождь».

Кілька плакатів та банерів мітингувальників потрапили під цензуру поліції. Зокрема не дозволили розгорнути прапор «Війна з Україною — сором Росії!» і «Ні кремлівському фашизму». Проте плакати із написами «Путін, годі воювати», «Слава Україні», «Хунта не в Києві, хунта в Кремлі», «Геть від України», «Ні війні!» пронести вдалось.

«Багато батьків з дітьми і окремо взятих синьо-жовтих школярів. Просто молодці. не знаю, як вони будуть жити в цій країні, але те, що вони є в принципі, викликає почуття глибокої вдячності і поваги до них і їхніх батьків», — написала про Марш миру російський блогер Наталія Ісакова у своєму фейсбуці.

Зустрічались на Марші люди, вдягнені у вишиванки, а також із символікою «Правого сектору», прапорами ЄС, і навіть із фотографіями російських солдат, які загинули в Україні.

Не обійшлося і без провокацій — до колони учасників Маршу миру час від часу підходили ті, хто підтримує воєнні дії на Донбасі, і влаштовували словесні перепалки. Люди із георгіївськими стрічками також показово фотографували присутніх на акції.

Марші за мир пройшли 21 вересня в різних містах Росії, зокрема у Санкт-Петербурзі, Петрозаводську, Саратові, Єкатеринбурзі та Пермі.


Читайте також:
Екс-прем’єр РФ Касьянов порівнює Путіна з Муссоліні
США вирішили поборотись із російською пропагандою
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...