• Кримський «прем’єр» Аксьонов сказав, що юридично Меджлісу не існує

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 22 вересня 2014 року
Так званий «прем’єр-міністр» Криму Сергій Аксьонов сказав в інтерв’ю російським ЗМІ, що юридично Меджлісу кримськотатарського народу на існує.

«З точки зору юридичного поля для мене такої організації не існує. Який Меджліс? Організація не була зареєстрована належним чином. Її немає», — заявив Аксьонов.

Крім того, ця організація, за його словами, «має відносно невеликий авторитет» серед кримськотатарського населення, повідомляє «РБК-Україна». Аксьонов заявив, що діяльність організації підтримує від 15 до 20% кримських татар.

Він також зазначив, що по відношенню до тих людей, які підігрівають у Криму конфлікти на міжнаціональному ґрунті, будуть вживатись серйозні дії.

«Усіх, хто буде лобами зіштовхувати людей на міжнаціональному ґрунті, я тим чи іншим способом або з Криму видворю, або вони отримають оцінку в кримінальному порядку. Ніхто цим займатися безкарно не буде», — сказав Сергій Аксьонов.

Нагадаємо, днями з’явились повідомлення про те, що Меджліс кримськотатарського народу виселяють із його приміщення в Сімферополі. Крім того, правозахисники відмічали, що на півострові на кримськотатарських активістів створюють тиск, відомі випадки їхнього затримання із порушенням закону, а також обшуків їхніх будинків.


Читайте також:
В Криму вводять обмеження на кількість жителів-неросіян
Правозахисники розповіли, що відбулось в Криму за півроку
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...