• Для росіян, в яких зникли на Донбасі родичі, зроблять гарячу лінію

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Понеділок, 6 жовтня 2014 року
При СБУ зроблять гарячу лінію для росіян — родичів зниклих на Донбасі

При СБУ найближчим часом буде відкрито кол-центр для громадян Росії, метою якого буде допомагати знайти росіян, що зникли під час бойових дій на Донбасі, а також для впізнавання тіл загиблих військовослужбовців РФ, повідомляє «П'ятий канал».

Про це розповів очільник Служби безпеки України Валентин Наливайченко в ефірі програми «Вечір із Миколою Княжицьким».

«Із понеділка ми відкриємо можливість для родичів — зокрема і росіян, аби вони опізнали розстріляних і замордованих людей, якщо їхні родичі були на нашій території. В тому числі для впізнання російських військовослужбовців, яких свої іноді ж і добивали, якщо вони були поранені», — сказав голова СБУ.

«Наш кол-центр, який працює для українських громадян, із понеділка буде відкритий російською мовою, і туди зможуть звертатися громадяни Російської Федерації. Нас насамперед хвилюють прості люди – матері, що шукають своїх синів. Якщо вони незаконно воювали на території України, то і ця правда має бути доступною для російської сторони», — додав посадовець.

Наливайченко також заявив, що, незважаючи на відкриті в Росії кримінальні справи «про геноцид», ці злочини розслідуватиме виключно українська сторона. 

«Всі ці злочини розслідуватиме лише українська сторона під міжнародним контролем. Ми за міжнародний контроль із максимальною відкритістю, аби доля кожної людини була відома, аби кожне тіло було ідентифіковане. Не треба пропаганди. Досить. Переходимо до конкретної роботи», — зазначив голова СБУ.

Нагадаємо, що раніше Валентин Наливайченко заявляв про те, що Янукович неодмінно буде заарештований.


Читайте також:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...