• Проросійські бойовики перевдягаються у форму українських військових

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 30 вересня 2014 року
Співробітники ФСБ Росії і бойовики почали застосовувати нову стратегію у веденні інформаційної війни ― вони переодягаються у форму українських військових, повідомляє начальник групи Інформаційно-психологічної операції (ІПсО) штабу АТО, полковник А. Кравчук.

Як зазначив полковник, вони роблять це для того, щоб обдурити міжнародних спостерігачів, які прибули в Україну стежити за виконанням домовленостей щодо дотримання перемир'я між сторонами-підписантами.

«Незважаючи на досягнуті домовленості про припинення вогню, бойовики кожен день продовжують обстріл українських військових... Раніше в тактичну задачу терористів входило введення противника в оману і дискредитація українських військових серед місцевого населення, для чого вони неодноразово переодягалися в українську військову форму і розстрілювали мирних жителів та їхні машини. Тепер же подібні заходи бойовиків вийшли за рамки тактичних задач і мають на меті впливати на міжнародних спостерігачів...», ― пише полковник.

За його словами, в форму терористів неодноразово переодягалися і співробітники ФСБ, щоб умовляти українських десантників, які потрапляли в оточення, переходити на бік Росії.

Нагадаємо, меморандум про припинення вогню з двох сторін був підписаний 19 вересня в Мінську контактною групою Росія-Україна-ОБСЄ і представниками ДНР і ЛНР. У план з припинення вогню входило: заборона застосування всіх видів зброї і наступальних дій в зоні АТО, а також заборона на розміщення військової техніки у низці населених пунктів Донбасу.


Читайте також:
Путін та Порошенко таємно домовились про виведення військ?
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...