• Надія Савченко до місяця проведе на психіатричній експертизі

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 29 вересня 2014 року
Надію Савченко можуть протримати на психіатричній експертизі в Інституті ім.Сербського не більше місяця, однак давати їй будь-яких препаратів лікарі не мають права, пояснив адвокат льотчиці.

Захисник Надії Савченко в російському суді Марк Фейгін пояснив: «Законом і КПК заборонено давати їй будь-які медикаменти, препарати тощо. Тобто це буде лише аналіз, за призначеною експертизою — її спілкування з психологами та психіатрами, вони просто повинні з нею розмовляти». За його словами, перевести експертизу у примусове лікування за законом буде дуже важко, розвіюючи побоювання щодо того, що Савченко може стати жертвою «каральної психіатрії», повідомляє «Українська правда».

Крім того, на найближчому засіданні Басманного суду Москви по справі української льотчиці 13 жовтня будуть розглядати скаргу про проведення судово-психіатричної експертизи і заміну її амбулаторною.

«Ми вимагаємо, щоб експертиза була амбулаторна — коли експерти їдуть в СІЗО, а не Савченко — в лікарню», — говорить Марк Фейгін.

Інше питання, яке планують вирішити на майбутньому суді — це отримати можливість відвідувати підзахисну у будь-який час в межах робочого дня.

Прокоментував адвокат і участь Надії Савченко на виборах до Верховної Ради. За його словами, це піде на користь процесу, оскільки тоді російська Феміда буде боротись не з льотчицею, а з парламентарем, що буде важче.

Нагадаємо, Надія Савченко була взята у полон і незаконно вивезена до Росії наприкінці червня 2014 року. Спочатку її утримували в СІЗО Воронежа, пізніше перевели до Москви.


Читайте також:
На Донбасі воюють російські нацисти ― Ваад
В зоні АТО безвісти зникли щонайменше 500 чоловік
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...