• В зоні АТО безвісти зникли щонайменше 500 чоловік

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Субота, 27 вересня 2014 року
В районі Іловайська і Амвросіївки Донецької області терористи не видають родичам тіла загиблих українців.

Як заявив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко з посиланням на правозахисну організацію Amnesty International, в зоні бойових дій на Донбасі пропало більше 500 чоловік.

«За даними Міжнародної Амністії, в Україні вже більше 500 людей вважаються зниклими безвісти. Скоріше за все, доля цих людей невтішна. Я не виключаю, що в тій новини, яку продукують брехливі російські ЗМІ, превалюють тіла тих нещасних українських громадян, яких викрадали, грабували, знищували або катували бойовики. Я не виключаю, що ці трупи можуть бути тілами наших загиблих солдат у районі Іловайська, Амвросіївці, яких нам досі не видають», ― зазначив Геращенко на брифінгу в «Українському Кризовому Медіацентрі» 25 вересня.

Відзначимо, приводом для цього брифінгу послужило поширення у російських ЗМІ інформації: «Знайдені масові поховання жертв українських карателів». Геращенко назвав подібні заяви «початком чергової брехливої пропагандистської кампанії російських ЗМІ, яка призначена, в першу чергу, для вух представників ОБСЄ».


Читайте також:
Порошенко розказав про домовленості з Путіним
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...