• В якій області України живуть найбагатші пенсіонери?

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 26 вересня 2014 року
Як відомо, величина пенсії залежить від професії, соціального статусу, умов праці, строку виходу на пенсію та рівня заробітної плати. За статистикою податкової служби найвища середня заробітна плата зафіксована в Києві.

Тут і проживають «найбагатші» пенсіонери, повідомляють Texty.org.ua.

Цьому є й інше пояснення ― в Києві проживає значна частина пенсіонерів, які отримують пенсійні виплати за нормами «спеціальних законів» України. Це і науковці, і державні службовці, і посадові особи місцевого самоврядування, журналісти, прокурори, слідчі, а також громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Середній рівень пенсії зафіксований в Донецькій області. Разом з тим, тут і найвищий відсоток пенсіонерів, оскільки багато людей працює на «шкідливому виробництві» (гарячі цехи, вугільні шахти та хімічні підприємства). Наприклад, для шахтарів мінімальна пенсія не може бути нижчою за три прожиткових мінімуми, а рік стажу їм зараховується як два, й платять у пенсійний фонд вони на загальних підставах.

Найнижчий рівень трудових доходів зафіксований у Тернопільській області. Тут виплачується і найнижча середня пенсія. У той же час на Західній Україні розміщується найбільший трудовий потенціал, повідомляє портал.


Читайте також:
Кабмін скоротить спеціальні пенсії чиновників
До Верховної Ради подали проект Пенсійного кодексу
Для сімей загиблих військовослужбовців збільшили пенсію
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...