• У Києві за участі громадськості впорядкують кіоски

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 24 вересня 2014 року
У Києві заявки на встановлення кіосків відтепер подаватимуться виключно через портал містобудівного кадастру. Автоматизована процедура покликана звести на «ні» можливість хабарництва в цьому процесі.

За новими правилами той, хто бажає встановити тимчасову споруду, подає відповідну заявку через портал містобудівного кадастру. Обіг документів із цього питання між районними держадміністраціями та департаментами КМДА здійснюється без участі підприємця, повідомляє «Хмарочос».

Серед переваг такої схеми роботи називають те, що підприємці зможуть отримувати дозволи на встановлення тимчасових споруд у короткі строки — від 3 до 5 днів. Крім того, такий підхід допоможе наповнити міський бюджет, оскільки всі власники кіосків будуть платити пайову участь.

«Ми презентуємо виключно новий підхід до вирішення питання розміщення тимчасових споруд у Києві — прозорий і відкритий», — заявив Андрій Вавриш, заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Служби містобудівного кадастру.

На порталі оприлюднять інформацію про власників тимчасових споруд і про те, на які з них є необхідні документи. Також на порталі кияни зможуть залишати відгуки про роботу таких кіосків.


Читайте також:
Українцям обіцяють, що взимку буде тепло
Київський метрополітен відмовляється від жетонів
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...