• У Києві провели Відкритий чемпіонат котів

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Понеділок, 22 вересня 2014 року
У Києві 20—21 вересня 2014 року пройшла міжнародна виставка кішок RUI Cat Show в рамках XVIII Відкритого чемпіонату України.

Такі виставки відбуваються по всій території нашої країни і об'єднані у Відкритий чемпіонат України. На виставках RUI Cat Show представляють своїх тварин заводчики з різних країн як ближнього, так і далекого зарубіжжя, незалежно від їхньої системної та клубної приналежності.

Виставка кішок — це і оцінка якості племінних кішок, і яскраве, незабутнє шоу, що перетворюється на захопливе змагання. Відвідуючи таку виставку, глядачі знайомляться з різними породами, вчаться розуміти, чому окремі представники всередині породи оцінюються експертами вище за інших. Людина, що цікавиться кішками, отримує на виставці корисну та цікаву інформацію.

На відміну від собак, кішку господар зацікавлює іграшками чи ласощами. Котячі змагання перетворюються на захопливу гру, в якій мурчики демонструють свою грайливість та веселий норов. Для глядачів буде надзвичайно цікавим «аджилиті» — це змагання, де оцінюється спритність і кмітливість чотирилапих. «Аджилиті» з англійської перекладається як швидкість, моторність. На «аджилиті» кішки змагаються в проходженні майданчиків із перешкодами. Перемагають кішки, які зробили чистий пробіг за мінімальний час.

Після експертизи всіх тварин, проводиться фінальний конкурс, на якому представляють 10 найкращих кошенят і 10 найкращих дорослих. Напевно, один з найбільш захопливих та урочистих моментів виставки — коли на рингах проголошуються Best Cat або Best Kitten. Також на початку кожного виставкового сезону проводиться церемонія нагородження переможців Чемпіонату попереднього сезону.


Читайте також:
Кішка подовжує життя господаря: чому?
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...