• Українцям обіцяють, що взимку буде тепло

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 21 вересня 2014 року
Під час проведення опалювального сезону намагатимуться заощаджувати, проте на теплоту в оселях це не вплине, стверджують в Мінрегіоні. Економити планують за рахунок введення в дію котелень, які працюють на альтернативному паливі, а також пізнього старту опалювального сезону.

Загалом в Україні до початку опалювального сезону 2014—2015 років введуть в експлуатацію 498 котелень, які працюють на альтернативних видах палива. Це дозволить зекономити 4% газу, говорить Андрій Білоусов, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, повідомляє Ліга.net.

Також планують оптимізувати опалення у багатоквартирних будинках — від тепла будуть відключені окремі нежитлові приміщення та будівлі, що дасть 7% економії блакитного палива. Ще 4,6% від нормального споживання газу хочуть зекономити завдяки модернізації котелень та систем теплопостачання.

«Ті заходи, які я вже назвав, в підсумку дозволять заощадити 15% природного газу», — говорить Андрій Білоусов.

Крім того, ще 15% звичайного споживання газу планують заощадити за рахунок пізнішого початку опалювального сезону та раннього його завершення. Таким чином, чиновники планують, що кожен регіон зможе скоротити споживання газу підприємствами теплоенергетики до 30%.


Читайте також:
Електропостачання киянам відключати не будуть
Новорічне святкування перенесуть з головної площі столиці
Київський метрополітен може відмовитись від жетонів
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...