• Старовинну садибу Міхельсона повернуть Києву

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 23 вересня 2014 року
Київська влада всерйоз вирішила повернути у власність столиці старовинну садибу Міхельсона на вулиці Пушкінській у центрі міста.

Маєток одного з найбагатших киян початку ХХ століття віддали під забудову ще 13 років тому. І з тієї пори зруйновані споруди стоять занедбаними, оскільки інвестор до робіт так і не приступив, пише газета «Сегодня». 

Щойно маєток Міхельсона повернуть Києву, влада столиці проведе громадські слухання і влаштує конкурс, щоб знайти нового інвестора, який відновить архітектурний пам'ятник.

«На врегулювання прав власності і проведення конкурсу потрібно близько року. Ще два роки піде на будівельні роботи. Таким чином, відреставрована садиба Міхельсона з новим дитсадком з'явиться у 2018 році», ― розповіли виданню в мерії.

Нагадаємо, Фрідріх Міхельсон побудував садибу з триповерхових фасадних будівель і двох флігелів у 1896 році. Після його смерті ці будівлі використовувало Окружне пробірне управління, на початку ХХ століття ― Селянський поземельний банк. У 1941-1942 роках тут проживали Іван Кудря, Марія Груздова, Раїса Окіпна, а пізніше ― багато інших відомих осіб.


Читайте також:
«Місто мертвих» у центрі Києва перетворять на музей
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...