• Ціни на нерухомість в Україні навряд чи зростатимуть

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Неділя, 28 вересня 2014 року
Українські компанії-забудовники не підвищуватимуть ціни на продавану нерухомість, жертвуючи своєю виручкою. Таку думку висловила директор проектної компанії «АИММ-ГРУП» Анна Іскіердо.

«Собівартість будівництва весь час зростає, але забудовники істотно підвищувати ціни не ризикнуть, інакше вони втратять інвесторів і продажі впадуть. Тому багато з них будуть стримувати ціни на житлову нерухомість на шкоду рентабельності», ― сказала експерт інформаційно-аналітичному порталу «Столична нерухомість».

За її оцінками, українські забудовники заробляють більше своїх колег у Європі та США на 20―30%. Тому, як зазначила Іскіердо, вони можуть пожертвувати своїми доходами заради попиту.

«Через складну економічну ситуацію в країні доходи багатьох українців упали, тому часу на накопичення грошей для покупки житла потрібно більше. А суттєве підняття цін на нерухомість відсуне момент покупки ще на більш дальній термін. У зв'язку з цим забудовники будуть намагатися максимально стримувати зростання цін», ― додала вона.

Раніше портал повідомляв, що забудовники зводять житло в Україні переважно з імпортних матеріалів. А ціна останніх, як відомо, залежить від курсу долара.


Читайте також:
Продажі квартир у Києві знизились на 20%
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...