• У Києві замазали популярний стріт-арт

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Субота, 27 вересня 2014 року
Адміністрація Шевченківської райдержадміністрації наказала замазати рекламу «Старого міста» на стіні будинку за адресою Велика Житомирська, 38. Про це повідомила Марина Слободянюк, координатор законопроектної роботи в Ukrainian Bar Association, в своєму фейсбуці.

За її словами, таку вказівку дав голова Шевченківської РДА Гаряга Олег Олександрович.

«Там фотографувалися всі, хто повертав на Пейзажку», — зазначила Слободянюк.

Активістка додала, що весною з допомогою Андрія Журжія та Івана Паліса вони біля цього будинку відновили клумбу, переобладнали автопарковку на газон, перекопали землю й завезли новий ґрунт, а також посадили кущі й троянди. Вони також їздили спеціально з Борщагівки, щоб косити тут траву.

Слободянюк написала: «Чоловік сміявся і жалів мене: „Європа не робиться так“. Сьогодні я змушена констатувати, що він правий. Техніка понищила газон і замазала стіну».

Між тим, користувачі стверджують, що там на стіні повішено листок А4 з арт-проектом, у який планується перефарбувати фасад.

граффіті, київ, торець, торець будівлі, глуха стіна, художники

Олег Гаряга, голова Шевченківської РДА, також написав у відповідь на обурені коментарі громадян кілька повідомлень. Він сказав, що клумбу і все, що зіпсували, буде відновлено.

«Була реклама пива гарна, всі пофоткались, тепер буде, де знову фоткатись, але без реклами… арт-проект французького інституту та художників із світовим ім'ям», — написав Гаряга.


Читайте також:
На Андріївському узвозі з'явиться величезне графіті
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...