• Путін та Порошенко таємно домовились про виведення військ?

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Субота, 13 вересня 2014 року
Колишній міністр оборони України, а нині народний депутат Анатолій Гриценко повідомив, що Петро Порошенко домовився з Володимиром Путіним про виведення російських військ з Донбасу.

Про це він написав на своїй сторінці на «Фейсбук» з посиланням на міністра закордонних справ Німеччини, зазначивши, що всі домовленості українського та російського президентів мають бути публічними.

«Це — новина, адже у підписаних у Мінську угодах цього не зафіксовано, там ідеться лише про бойовиків і найманців. І це — добра новина, адже без виведення російських військ з нашої території ніякого миру бути не може», — пише Гриценко.

Проте, за його словами, на діях цього поки що не помітно: Петро Порошенко зміцнює оборону і тримає війська у повній боєготовності, а Володимир Путін свої війська не виводить.

«Якщо Путін пообіцяв Порошенкові вивести війська у стислі терміни і виконає обіцяне — це великий плюс. Якщо ж ідеться про виконання усіх російських забаганок, включно зі змінами Конституції, прийняттям нових законів і на їх основі проведенням на Донбасі дострокових місцевих виборів — тоді це може стати варіантом Придністров'я», — пише Анатолій Гриценко.


Читайте також:
В країні можливе введення воєнного стану — Яценюк
МВФ виділить Україні ще $2,7 млрд
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...