• «Вантаж 200» приходив до всіх російських регіонів — активістка

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 4 жовтня 2014 року
Засновник групи «Груз 200 из Украины в Россию» громадська активістка з міста Мурманська Олена Васильєва розповіла, як російське суспільство ставиться до загибелі російських військових на Донбасі, повідомляє телеканал «24».

Васильєва каже, що приїхала до України, аби розпочати діалог між двома державами. На її думку, тоді як політики Росії й України проявляють бездіяльність, потрібно звертатися до народної дипломатії. 

Активістка розповіла, що більшість росіян вважає, ніби ніякої війни з Україною немає. Вона переконана, що війна торкнулася всіх російських сімей.

«Їм (матерям, які отримали перший «вантаж 200» — прим. авт.) повідомили, що один загинув на навчаннях під Ростовською областю, інші від інфаркту, від інсульту, від струсу мозку, хтось від суїциду. Тобто зрозуміло, що це не так, і батьки намагаються зрозуміти, що насправді сталося», — каже Васильєва.

Вона вважає, що в суспільстві РФ назрівають зміни. Люди починають розуміти, що відбувається.

«Це відбувається тому, що, по-перше, включаються економічні санкції, все дорожчає, росте долар, дуже багато проблем, пов'язаних із соціальним життям. Також ми знаємо, що багато людей ішли до „ДНР“ та „ЛНР“ самі, було введено російські війська, туди відправили строковиків і контрактників, вони почали приїжджати і розповідати про все це. До кожного регіону прийшов „вантаж 200“ і якщо центральні ЗМІ про це мовчать, то регіональні почали про це говорити», — зазначила Васильєва.


Читайте також:
В Росії поширюють інформацію, що в Україні воюють діти
У Москві на Марші миру було під 100 тисяч людей
На Донбасі воюють російські нацисти ― Ваад
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...