• Канада не відкрила візи представникам російської космонавтики

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 30 вересня 2014 року
Канада не дала представництвам Роскосмосу і низки інших російських відомств в’їзні візи, у результаті чого ті не змогли прибути на 65-й Міжнародний астронавтичний конгрес, який у понеділок стартував у канадському Торонто, повідомляє «Інтерфакс». 

«Серед „нев’їзних“, зокрема, виявився льотчик-космонавт Сергій Крикальов, а також генеральний директор ЦНДІ Олександр Мільковський. Із приблизно десяти осіб зі складу делегації Федерального космічного агентства (Роскосмос) візи отримали лише двоє перекладачів».

На думку представника Роскосмосу, невидача росіянам віз є «явно політично мотивованою».

Темою 65-го Міжнародного астронавтичного конгресу є «Нашому світові потрібний космос». Конгрес проходитиме із 29 вересня до 3 жовтня.

Канада є однією із низки країн, що ввели щодо Росії санкції через роль Москви в конфлікті з Україною. Канада ввела проти Росії перші санкції ще у другій половині березня — це було зроблено у відповідь на кримський «референдум», який став приводом для Росії анексувати півострів. Пізніше список санкцій кілька разів розширювався.

США на знак протесту проти російської політики в Україні також ввели санкції проти Росії. Крім того, у квітні НАСА заявило про припинення співпраці з російськими партнерами.


Читайте також:
Найцікавіші факти про космос: ТОП-3
Фотографії космосу: телескоп Габбл досліджує таємниці Всесвіту
Астронавти МКС здійснили вихід у відкритий космос
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...