• У Гонконгу розгортається свій Майдан

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 30 вересня 2014 року
Після тижня протестів десятки тисяч протестуючих Гонконгу з новою силою почали брати в облогу урядовий комплекс, вимагаючи від місцевої влади, щоб комуністичний уряд КНР не втручався в політику міста.

Гонконгці, переважно молодь, відгукнулися на заклики Асоціації студентів Гонконгу і 27 вересня прийшли до будівлі уряду. Силові органи двічі намагалися очистити район від демонстрантів.

28 вересня у дію були пущені водомети з перцевою водою. Сталися сутички. В результаті 34 людини отримали поранення, більше 70 заарештовано.

На наступний день біля стін уряду зібралося близько 60 тисяч осіб. На цей раз вони наділи дощовики, маски, взяли парасольки і окуляри для купання.

Активісти збирали підписи під петицією з вимогою звільнити заарештованих студентів і вимагали відставки керівника адміністрації Гонконгу Лян Чженьіна, повідомляють кореспонденти «Великої Епохи» з місця подій.

«Геть комуністичну партію! Геть Лян Чженьіна!» ― голосно скандували анти-Пекінські протестувальники.

Студенти та учасники руху Occupy Central («Окупуй Централ») попередили владу, якщо уряд до 1 жовтня не почне виконувати їхні вимоги, вони розширять протести.


Читайте також:
Більше 10 тисяч гонконгських студентів бойкотували заняття
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...