• Названі найдешевші та найдорожчі європейські міста для поїздки

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Неділя, 5 жовтня 2014 року
Німецький клуб автолюбителів ADAC оприлюднив список найдешевших і найдорожчих міст Європи для невеликої оглядової поїздки.

Своє дослідження експерти провели у 20 відібраних європейських містах, підрахувавши мінімальну суму, яку необхідно мати в гаманці, щоб відвідати невелику оглядову екскурсію по місту, сходити до музею, купити невеличкі сувеніри або листівки, випити кави зі збитими вершками, а увечері ― пива.

«Враховуючи, що місце в готелі вже замовлене і оплачене, споживчий кошик на вікенд за 2 дні, включаючи проїзд у громадському транспорті та оглядові екскурсії в супроводі гіда, може бути іноді більше, іноді менше ― залежно від того, куди ви збираєтеся піти», ― зазначили в ADAC

Отже, у п'ятірку недорогих міст потрапили Белград (Сербія), тут середній чек на вікенд становить €41,46, Загреб (Хорватія, €55,65), Любляна (Словенія, €63,01), Прага (Чехія, €69, 39) і Будапешт (Угорщина, €72,91), повідомляє портал ADAC.

При цьому, у Празі і Будапешті порівняно дорогий громадський транспорт, зате дуже дешева їжа і напої.

А найбільш дорогими містами виявилися Осло (Норвегія, €152,54), Париж (Франція, €142,96), Лондон (Великобританія, €142,76) і Копенгаген (Данія, €133,84).


Читайте також:
Безвізові країни для українців: 2014 рік
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...