• Скільки українців ув'язнено в Росії з політичних мотивів

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Неділя, 12 жовтня 2014 року
У Російській Федерації із політичною метою в різних СІЗО тримають близько десятьох українських громадян. Про це заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс, повідомляє «Дзеркало тижня».

В МЗС зазначають, що посольство і консульство України в Росії докладають усіх зусиль для звільнення громадян України. 

Ведучи мову про затриманого в Росії члена УНСО Миколу Карпюка, який перебуває в російському СІЗО з березня 2014 року, Перебийніс заявив про те, що зараз у Російській Федерації досить багато політичних ув'язнених України. 

«Я зараз не готовий розповісти конкретно щодо Миколи Карпюка, але ми знаємо десь про десятьох громадян України, яких тримають у різних слідчих ізоляторах Росії. Це і Надія Савченко, і люди, які були затримані разом з Олегом Сенцовим. В останні дні теж були повідомлення про затримання наших громадян», — зазначив він. 

Перебийніс повідомив, що наразі посольство і консульство України в Росії роблять усе можливе, аби звільнити українців, яких тримають у російських СІЗО, але позитивних відповідей від російської сторони майже немає. 

Як відомо, після підписання в Мінську перемир'я Україна наполягала на тому, що, згідно з пунктом мінського протоколу про звільнення всіх заручників, мусять бути звільнені і політичні в'язні, яких тримають під вартою в Росії. 


Читайте також:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...