• Малазійський Боїнг, що пропав навесні, шукатимуть під водою

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Понеділок, 13 жовтня 2014 року
Китайське патрульне судно повернулося до порту приписки, не знайшовши залишків зниклого навесні Боїнга 777-200 авіакомпанії Malaysian Airlines. Але влада заявляє, що пошуки літака, більша частина пасажирів якого була громадянами КНР, продовжаться, повідомляє «Укрінформ» із посиланням на Міжнародне радіо Китаю. 

«Китайське патрульне судно повернулося на свою базу в Шанхаї після завершення останньої з пошукових місій із розшуку зниклого літака MH370 Malaysian Airlines. Судно провело 216 діб у південній частині Індійського океану, обстеживши за цей час 240 тис. кв. км», — мовиться в репортажі.

Отже, пошуки на поверхні, по суті, припинені, але вони і надалі проводитимуться під водою. Тепер пошуки літака перейшли до глибоководної стадії, і їх здійснюють приватні компанії. Відповідальні структури Китаю планують щонеділі проводити відеоконференції з координаційним центром операції в австралійській Перті. Коли уламки літака буде знайдено, китайська сторона готова виділити своїх людей для подальших дій.

Нагадаємо, що рейс MH370 із 239 людьми на борту (дві третини з яких є китайцями) 8 березня на шляху з Куала-Лумпура до Пекіна зник. Висувалися всілякі версії загадкового інциденту — від викрадення до «переміщення до паралельного простору», жодна з яких досі не отримала підтвердження. Хоча не до кінця зрозуміло, яким саме маршрутом полетів борт, який зник із радарів через те, що пілот відключив зв'язок із диспетчерами, експерти зрештою дійшли висновку, що повітряне судно впало у південній частині Індійського океану. Пошуки проводила багатонаціональна команда, прочісуючи тисячі миль океану, але так і не спромоглася знайти нічого, що могло би вказати на те, що це рештки зниклого літака.


Читайте також:
США можуть опублікувати нову інформацію про авіакатастрофу Боїнга-777
Пошуки зниклого «Боїнгу» з 227 пасажирами продовжуються
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...