• Світ має виділити $1 млрд на боротьбу з Еболою — ООН

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Неділя, 19 жовтня 2014 року
Кількість загиблих від вірусу Еболи в державах Західної Африки сягнула вже 4500 людей. Дорікнувши експертам тим, що заходів, які приймаються для боротьби із цією глобальною проблемою, не достатньо, генсек ООН Пан Гі Мун заявив, що знає, як вирішити цю складну проблему. Точніше, він з'ясував, у скільки світові обійдеться битва із цією лихоманкою, повідомляє «Сегодня». 

Від провідних країн Пан Гі Мун зажадав негайно виділити 1 млрд доларів. Не виключено, що мова може йти тільки про «перший внесок».

«Ебола — величезна невідкладна глобальна проблема, яка вимагає масштабних і термінових заходів реагування. Нам потрібно більше лікарів, медсестер, обладнання, центрів лікування та засобів евакуації хворих. Я закликаю міжнародну спільноту надати один мільярд доларів, і це допоможе нам повернути тенденцію у протилежний бік і досягти нашої мети — до 1 грудня уповільнити темпи поширення вірусу», — зазначив генсек.

Як відомо, у світі зараз загалом налічується вже понад 8 тисяч осіб, заражених лихоманкою Ебола. Водночас, померло від цього вірусу вже понад 4 тисяч людей. Вірусологи вважають, що найближчим часом Ебола розширить географію і рознесеться по США і Європі, де вже було зафіксовано перші випадки захворювань і ховають перших жертв.


Читайте також:
Жертвами Еболи стали вже майже 4,5 тис. людей
У світі зафіксований спалах лихоманки Ебола
Вірус Ебола — помста Африки?
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...