• Грузинський спортсмен влаштував велопробіг за мир в Україні

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 16 листопада 2014 року
Учасник велотуру «Усі за мир», Нодар Берідзе із Грузії, проїхав на велосипеді 22 обласних центри України, що становило близько 5 тисяч кілометрів, повідомляє «Укрінформ».

Він хоче закликати весь світ припинити бойові дії на території України.

«Це поки що був І етап велопробігу. Згодом я проїдусь Грузією, а наприкінці грудня — на початку січня — продовжуватиму велотур Україною. Далі вирушу на велосипеді із Києва до Москви із тим же гаслом „Усі за мир“», — сказав Берідзе.

Веломандрівник зазначив, що після того як помер видатний грузинський спортсмен, веломандрівник, 14-ти кратний рекордсмен Гіннеса і заслужений діяч спорту Джумбер Лежава, він вирішив стати його послідовником і мандрувати світом.

«В ході І етапу велотуру я не зміг проїхатися лише сходом України, де зараз тривають бойові дії. Джумбер Лежава був єдиним у світі, кому вдалося здійснити подорож навколо світу на велосипеді. В усіх країнах, де відбувалися бойові дії, йому давали коридор. Я два роки був його менеджером, тому й вирішив стати послідовником Лежави, хоч раніше велоспортом не займався», — сказав Берідзе.

Відзначимо, велотур «Усі за мир» розпочався в День незалежності України 24 серпня.


Читайте також:
Індійці зробили відеоролик на підтримку українців на Майдані 
Українська діаспора одягла вишиванки на підтримку Майдану
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...