• «Крим ваш? Ночуйте на вулиці» — власник чеського готелю

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    П'ятниця, 7 листопада 2014 року
Власник готелю Brioni міста Острава, що на північному сході Чехії, Томаш Крчмарж принципово не приймає росіян уже протягом 8 місяців. За це його оштрафували на 50 тис. крон ($2270), пише «Експрес онлайн». 

Видання посилається на чеське видання Novinky, яке повідомило, що ще 24 березня власник готелю вивісив оголошення: громадянам Росії забороняється проживати в його закладі. «Причина — це анексія Криму», — лаконічно пояснив він причину такого рішення.

Першими жертвами таких «санкцій» виявилися 49 спортсменів із Росії, зазначило видання.

Після того, як на Крчмаржа повалився шквал критики в соцмережах, він вирішив дозволити проживати тим росіянам, що напишуть заяву про свою незгоду із приєднанням Криму.

Представник Чеської торговельної інспекції Їржі Фроліг сказав, що власник готелю здійснював дискримінацію на підставі громадянства, а це порушує законодавство Чехії. Навесні Крчмарж заявив, що розуміє очевидну незаконність власних дій.

«Так, це дискримінація, і дайте мені спокійно піти до суду. Я піду туди й хочу підкреслити: все це для того, щоб змусити людей думати», — сказав він.


Читайте також:
Ряд російських компаній може потрапити під нові санкції
У Росії долар б’є все нові рекорди
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...