• Шоумен Зеленський може стати персоною нон ґрата в Росії

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 3 листопада 2014 року
Український артист Володимир Зеленський може стати нев’їзним до Росії. Приводом для цього стала підтримка відомим шоуменом української армії з початку проведення на Сході АТО.

Вимагають заборонити в’їзд до РФ російські активісти, зокрема голова молодіжного руху «Справедлива сила» Ілля Свиридов. Окрім заборони на в’їзд російську владу просять заборонити фільми за участі Зеленського. Відповідні звернення Свиридов направив на імена міністра культури Володимира Мединського, голови московського департаменту культури Сергія Капкова, а також голови комітету Думи Станіслава Говорухіна.

Один із фільмів за участі Зеленського, які можуть потрапити під заборону — «8 нових побачень», прем’єра якого у Москві запланована на 1 січня 2015 року. Режисер фільму Марюс Вайсберг у відповідь на звинувачення заявляє, що Зеленський любить росіян і не збирається переривати ділові контакти із російськими колегами. Те, що у ЗМІ його зображають як «антиросійського пропагандиста», на думку Вайсберга, є штучно створеним міфом.


Читайте також:
У Санкт-Петербурзі на акції протесту використовували українські прапори
4 листопада у Києві проведуть марш російські націоналісти
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...