• У Москві сказали, чому визнають вибори в «ЛНР» і «ДНР»

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 28 жовтня 2014 року
У Російській Федерації немає причин апріорі не визнавати вибори на Донбасі. Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, повідомляє «Сегодня».

«Проведення виборів — це рішення, прийняте керівництвом цих республік. Ці вибори відбудуться», — сказав Пєсков «Російській службі новин».

Із приводу звернення до Росії голови українського МЗС із проханням переконати владу «ДНР» і «ЛНР» не проводити голосування на початку листопада, Пєсков заявив, що не варто перебільшувати вплив уряду Росії.

«У Росії не безмежні важелі впливу, і не варто їх перебільшувати. У цьому випадку основним фактором є не вплив Росії, а рішення, яке приймається керівництвом цих республік і їхнім народом», — зазначив він.

Пєсков підкреслив, що так само, як і на виборах до українського парламенту, Росія спостерігатиме за ходом голосування в самопроголошених «Донецькій» і «Луганській народних республіках».

Раніше голова МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Росія визнає «вибори» в так самопроголошених республіках.

Як відомо, президент Європейської ради Герман ван Ромпей і голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу заявили, що вибори в «ЛНР» і «ДНР» перекреслять мінські домовленості.


Читайте також:
«ЛНР» і «ДНР» планують свої «вибори» та «референдуми»
Бойовики «ЛНР» і «ДНР» не можуть поділити ресурси
СБУ оприлюднила мапу, де позначені місця злочинів ЛНР та ДНР
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...