• СБУ оприлюднила мапу, де позначені місця злочинів ЛНР та ДНР

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Субота, 4 жовтня 2014 року
Сьогодні прес-служба Служба безпеки України (СБУ) оприлюднила карту, на якій позначені місця злочинів бойовиків і найманців «ДНР» і «ЛНР» проти мирного населення Донбасу.

За даними контррозвідки, а також повідомлень очевидців злочинів, перехоплених телефонних переговорів бойовиків і показань полонених терористів, найманці РФ влаштували на Донеччині та Луганщині концтабори, в катівнях яких утримували, утримують, катували і розстрілювали місцеве цивільне населення, серед яких були жінки та діти.

Місця розміщення концтаборів підтверджуються знімками, зробленими за допомогою космічних супутників.

На карті також відзначені місця масових поховань убитих людей на контрольованих бойовиками територіях, місця падіння літаків, збитих бойовиками, місця, звідки масово вивозили убитих російських військових (позначається як «Вантаж 200+») та місця поховання українських військових.

«Терористи Гіркін, Безлер та їхні поплічники з перших днів використовували неприпустиму практику тоталітарних режимів. Вони створили систему так званих „трійок“, які захоплювали людей, катували їх у підвалах, виносили їм вироки і розстрілювали», ― заявив радник глави СБУ Маркіян Лубківський.

Представлена «карта смерті» є неповною.

«СБУ в контакті з ОБСЄ, ООН та іншими інститутами продовжують скрупульозну роботу по встановленню всієї картини злодіянь терористів. Буде розслідуваний кожен епізод. Всі винні в цих нелюдських злочинах будуть покарані і засуджені світовим співтовариством», ― додав Лубківський. 

 

В якості винних він назвав ряд прізвиськ членів так званих «розстрільних груп», відомих СБУ. Серед них Псих, Абвер, Берія, Ганс, Мюллер, Смерш.

В СБУ попереджають, що для ідентифікації кожного тіла, знайденого в місцях масових поховань, близьким родичам загиблих належить здати зразки крові.


Читайте також:
В зоні АТО безвісти зникли щонайменше 500 чоловік
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...