• Сили АТО за час «перемир'я» обстріляли більше 1000 разів

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 30 вересня 2014 року
За час режиму припинення вогню, прийнятого контактною групою Росія-Україна-ОБСЄ і представниками так званих «ДНР» і «ЛНР» 19 вересня у Мінську, українських військових обстріляли більше тисячі разів.

Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Фейсбук.

Тільки за минулу добу українські сили АТО відбили 40 ударів з боку незаконних терористичних формувань.

Дві атаки бойовики завдали в районі м. Щастя в Луганській області, с. Санжарівка (Артемівський район, Донецька область), с. Рідкодуб (Краснолиманський район, Донецька область), селища Чорнухине (Перевальський район, Луганська область), м. Мар'їнка та Красногорівка в Донецькій області.

Тричі наносилися удари і робилися спроби штурму блокпоста під с. Малоорлівка (Шахтарський район у Донецькій області).

Зі ствольної і реактивної артилерії чотири рази обстрілювалися українські позиції біля с. Тоненьке (Ясинуватський район у Донецькій області).

П'ять разів бойовики завдавали ударів по опорному пункту в районі села Нікішине Шахтарського району в Донецькій області.

Терористи також постійно атакували українські сили АТО в донецькому аеропорту, під м. Дебальцеве, с. Новобахмутівка (Ясинуватського р-ну в Донецькій області), с. Старогнатівка, с. Кам'янка (Тельманівського р-ну в Донецькій області) та с. Сміле (Слов'яносербський р-н у Луганській області).


Читайте також:
Бойовики переодягаються у форму українських військових
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...