• Німеччина не буде скасовувати санкції проти Росії — канцлер

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 25 жовтня 2014 року
Канцлер Німеччини Ангела Меркель не бачить необхідності у відміні санкцій проти Російської Федерації, адже мінські домовленості, як і раніше, не виконуються, передає Deutsche Welle.

Канцлер Германии Ангела Меркель улыбается, приехав на саммит ЕС в Брюсселе 24 октября 2014 года. Темы саммита: амбициозный проект изменения климата к 2030 году, борьба с Эболой, экономический застой, беспокойство по поводу Украины и вызванная Турцией напряжённость на Кипре

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель посміхається, приїхавши на саміт ЄС у Брюсселі 24 жовтня 2014 року. Теми саміту: амбітний проект зміни клімату до 2030 року, боротьба з Еболою, економічний застій, занепокоєння з приводу України і пов’язана з Туреччиною напруженість на Кіпрі. Фото: THIERRY CHARLIER/AFP/Getty Images

Євросоюз дійшов висновку, що укладені у вересні 2014 року в Мінську домовленості між Україною, Росією та проросійськими сепаратистами так і не було виконано.

«Ми не бачимо можливості вести мову про скасування санкцій», — сказала із приводу цього Меркель у п'ятницю, 24 жовтня, у Брюсселі, де проходить саміт Євросоюзу.

Так, унаслідок того, що режим припинення вогню на сході України не виконується, з моменту набуття чинності мінських домовленостей загинуло вже понад 300 людей, передає агентство dpa.

За відомостями з дипломатичних джерел, повідомляє DW, учасники брюссельського саміту вирішили не скасовувати штрафні заходи проти РФ та одночасно закликали Москву поважати суверенітет України, а також взяти на себе відповідальність виконати мінські угоди.


Читайте також:
Меркель відповіла на «Дякую, пані Ріббентроп»
МЗС повідомив про особливий візит Меркель до Києва
Меркель: Релігія ― мій супутник
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...