• Савченко просить подбати про жінок в московському СІЗО

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Середа, 22 жовтня 2014 року
Українська льотчиця Надія Савченко, яку звинувачують у причетності до загибелі двох російських журналістів на Донбасі, у зверненні до російського омбудсмена Ели Памфілової заявила про важке положення жінок у московському СІЗО-6. Про це написав у своєму твіттері адвокат Савченко Микола Полозов, передає «Дзеркало тижня».

Обращение Надежды Савченко к Уполномоченному по правам человека в РФ

Звернення Надії Савченко до Уповноваженого з прав людини в РФ. Фото: twitter.com/mark_feygin

За його словами, захист ознайомили із двома новими постановами про призначення експертиз у справі Савченко — експертиз її стільникового телефону і деяких листів із записами.

Полозов також розповів про поліпшення умов утримання Савченко і про те, що адвокатам вдалося з нею зустрітися в Інституті судової психіатрії ім. Сербського. Ще він зазначив, що захисту доводиться спілкуватися із Савченко через скло.

В понеділок з'явилася інформація, що 27 жовтня Басманний суд Москви розгляне клопотання слідчого про продовження терміну арешту української льотчиці.

Савченко помістили у клініку Сербського для проведення призначеної слідством психіатричної експертизи.

Згідно з версією слідства, Надія Савченко в червні виконувала функції коректувальника вогню під час обстрілу Луганська українськими військовими, і тоді загинули два співробітники ВГТРК. Савченко відкидає всі звинувачення і заявляє, що її захопили сепаратисти і переправили до Росії.

Як відомо, Савченко потрапила у полон до терористів на Донбасі, після чого опинилася у слідчому ізоляторі російського міста Воронежа. 22 вересня із воронезького СІЗО Савченко вивезли в невідомому напрямку. Згодом слідство підтвердило, що Савченко планують відвезти в Москву на психіатричну експертизу. Наразі, згідно з листом Савченко, вона перебуває в ФКУ СІЗО-6 УФСІН по Москві.


Читайте також:
Надії Савченко проведуть іншу психолого-психіатричну експертизу
США вимагають від Росії звільнити Савченко й Сенцова
Надія Савченко до місяця проведе на психіатричній експертизі
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...