• Біля берегів Швеції шукають ще один підводний човен

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 22 жовтня 2014 року
Схоже, що історія з російським підводним човном у територіальних водах Швеції отримує своє продовження. Місцеве видання SVD із посиланням на представників збройних сил країни повідомляє, що біля берегів Швеції зафіксована активність ще одного підводного човна.

Шведські військові судна патрулюють води Стокгольмського архіпелагу, Швеція, 18 жовтня 2014 року. Шведські збройні сили оголосили про початок великої військової операції навколо островів Стокгольма у п'ятницю ввечері після повідомлень про підозрілу «іноземну підводну діяльність»

Шведські військові судна патрулюють води Стокгольмського архіпелагу, Швеція, 18 жовтня 2014 року. Шведські збройні сили оголосили про початок великої військової операції навколо островів Стокгольма у п'ятницю ввечері після повідомлень про підозрілу «іноземну підводну діяльність». Фото: PONTUS LUNDAHL/AFP/Getty Images

Човен якої країни нібито перебуває на території Швеції, поки що не повідомляється. За словами головнокомандувача збройними силами країни, якщо буде виявлений ще один підводний човен, до нього застосують військову силу, цитує слова Сверкера Горансона видання «Європейська правда».

«Я не заздрю тим, хто зараз перебуває там, у наших територіальних водах. І я вважаю доцільним застосування військової сили», — заявляє Сверкер Горансон.

До вірогідного місця розміщення підводних човнів відправили сили флоту, повідомляється із посиланням на адмірала Андерса Гренштада. За його словами, підозрілі об’єкти залягають на дні на відстані кілька сотень метрів один від одного і не рухаються, а виявити їх вдалося завдяки повідомленню цивільних осіб.

Те, що у територіальних водах Швеції може перебувати російський підводний човен, влада РФ заперечує.


Читайте також:
Російська субмарина зайшла у води Швеції?
На Росію подали до суду матері загиблих бесланських школярів
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...