• Президент Total Маржері загинув у московському аеропорту «Внуково»

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 21 жовтня 2014 року
Голова найбільшого французького енергетичного концерну Total Крістоф де Маржері в ніч на вівторок загинув у московському аеропорту «Внуково». Легкомоторний літак Falcon розбився під час зльоту. Загинули п'ять осіб, що були в літаку, передає NTD

Повідомляється, що літак на злітній смузі зіткнувся зі снігоприбиральною машиною. За інформацією аеропорту, у понеділок в Москві був сильний туман. При цьому видимість на момент зіткнення становила 350 метрів.

Одночасно з цим на сайті Слідчого комітету Росії повідомляється, що водій снігоприбиральної машини був п'яний.

«Зараз уже встановлено, що водій снігоприбиральної машини перебував у стані алкогольного сп'яніння. Крім того, можливо, буде прийняте рішення про відсторонення низки співробітників аеропорту від виконання обов'язків на період розслідування кримінальної справи», — йдеться в повідомленні відомства.

Напередодні трагедії 63-річний де Маржері брав участь у нараді уряду Росії, присвяченій іноземним інвестиціям, яка проходила у підмосковних Горках. Літак мав доставити бізнесмена назад до Парижа.

Для Російської Федерації Total — один із найбільших іноземних інвесторів. Компанія співпрацює із «Газпромом» і є оператором нафтового родовища в Ненецькому автономному окрузі. Разом із тим, через введені Заходом санкції майбутнє проектів Total у Росії постало під питанням. Зокрема, французька нафтогазова компанія вже припинила співпрацю з російським «Лукойлом» із розробки родовищ у Західному Сибіру.


Читайте також:
На місце краху «Боїнга-777» на Донбасі прибуде місія ОБСЄ
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...