• «ЛНР» і «ДНР» планують свої «вибори» та «референдуми»

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Понеділок, 13 жовтня 2014 року
Самопроголошена організація «ЛНР» планує 9 листопада провести на контрольованій нею території ще один «референдум».

Про це пише сайт губернатора Луганської області Геннадія Москаля. 

«За даними громадян, що приходять на контрольовану Україною територію з „ЛНР“, бойовики почали поширювати агітки із повідомленням, що 2 листопада в „ЛНР“ відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування, а 9 листопада — референдум із двома запитаннями: яким бачать мешканці ЛНР своє майбутнє — у складі України чи у складі окремої республіки», — говориться у повідомленні.

На думку Москаля, позаяк вибори і референдум проводитимуться під автоматними дулами, передбачити їхні результати нескладно.

Між тим, на Донбасі тривають зіткнення між терористами, які останнім часом посилилися через «передвиборчу кампанію» «ДНР» й «ЛНР».

Про це розповів у своєму фейсбуці керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук

«Тривають конфлікти між різними терористичними угрупованнями, тепер провоковані і „передвиборчою кампанією“, яку проводять ватажки „ЛНР“ і „ДНР“», — зазначає Тимчук.

За його інформацією, зокрема, в «ДНР» відзначено напад підрозділу терористів, підлеглих ватажкові бойовиків Ігорю Безлеру («Бєс») на «передвиборчий штаб» теперішнього «прем’єра-міністра ДНР» Олександра Захарченка.


Читайте також:
СБУ оприлюднила мапу, де позначені місця злочинів ЛНР та ДНР
Проросійські бойовики перевдягаються у форму українських військових
Бойовики з втратами відступили від донецького аеропорту
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...