• В СБУ розслідують злочини Пшонки і його сина

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 11 жовтня 2014 року
СБУ розслідує факти того, як близькі до Януковича посадовці, зокрема, Віктор Пшонка та його син Артем, організували механізми, за допомогою яких розкрадали держмайно та кошти й отримували протиправну вигоду в особливо великих розмірах, повідомляє офіційний сайт відомства.

20 серпня за матеріалами СБУ Генпрокуратурою України порушено кримінальне провадження за фактом того, що колишній генпрокурор Віктор Пшонка зловживав владою та службовим становищем заради вигоди для себе та інших осіб. Як повідомляється, він, всупереч інтересам служби і за попередньою змовою зі своїм сином — народним депутатом Артемом Пшонкою — й іншими чиновниками прокуратури, організував прикриття незаконного будівництва (без жодних документів, які дозволяли б йому це робити) групою компаній «УКОГРУП» житлових і нежитлових об’єктів у Києві.

СБУ збирає докази того, що народний депутат Артем Пшонка причетний до незаконного відчуження службовими особами ПАТ «Київпроект» частини нежитлових приміщень цілісного майнового комплексу за заниженою ціною. Через це державі було завдано збитків обсягом 22,5 млн грн.


Читайте також:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...