• Проросійські бойовики влаштовують перестрілки один з одним — Тимчук

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 1 жовтня 2014 року
Окремі групи проросійських бойовиків на Донбасі погано взаємодіють одна з одною, так, що між ними виникають перестрілки. Про це повідомляє голова групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук у своєму фейсбуці.

За його свідченням, з боку терористів відкривався вогонь навіть по підрозділах армії РФ. В ході обстрілів використовується важке озброєння. Подібні сутички між групами терористів та між терористами і військовими були зафіксовані поблизу Донецька — у селищі Фрунзе, де обладнана база російських військ, у Докучаєвську, а також Красному Лучі між бойовиками та козаками.

На Донеччині, за словами Тимчука, діють, окрім військовослужбовців РФ, групи бойовиків «ДНР», «Кальміус» та «Донецької Православної Армії», взаємодія між якими налагоджена також погано і між якими виникають конфлікти.

Були зафіксовані випадки зникнення у Донецьку російських військовослужбовців, не пов’язані з діяльністю сил АТО. Такі зникнення, як пояснюють бойовики — результат дії в місті проукраїнських партизанів, пише Дмитро Тимчук.

Експерт відмічає, що на Донбасі офіцери Збройних сил Російської Федерації взаємодіють із кримінальними групами у справах, не пов’язаних із веденням бойових дій. Зокрема, з Донбасу на територію Росії вивозяться крадені автомобілі, в переправленні яких участь беруть російські військові.


Читайте також:
Сили АТО за час «перемир'я» обстріляли більше 1000 разів
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...