• Київські маршрутки самовільно підвищують вартість проїзду

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Понеділок, 13 жовтня 2014 року
У Києві знову зростає ціна на проїзд у маршрутках, повідомляє «Сегодня». 

Так, вартість проїзду в автобусі №192 (ст. М. «Петрівка» — вул. Милославська) зросла із 3,5 до 4 грн.

«Їхав у 192-й маршрутці минулої п'ятниці, заплатив 3,5 грн. При мені водій клеїв оголошення в салоні, що проїзд буде вже 4 грн. Знайомий їхав у той самий день, годині о сьомій вечора, розповів, що вже проїзд подорожчав на 50 копійок», — скаржиться киянин Юрій Поап. На його думку, таке підвищення проїзду є необґрунтованим, адже сам маршрут короткий — 11 км. «Ціни піднімаються, а комфорт у маршрутках — ні», — скаржиться Юрій.

Як вважають експерти, перевізник був змушений підвищити ціни на 192-му маршруті через малий пасажиропотік.

«Маршрутки їздять напівпорожні, і якби перевізник не підняв ціну на проїзд, то сам маршрут довелось би закрити. Адже дизпаливо і бензин дорожчають із кожним днем», — сказав «Сегодня» власник одного з автопарків маршрутних таксі Микола Бацан.

Крім цього, на підвищення вартості проїзду до 4 грн подали документи в департамент транспорту КМДА ще чотири перевізники.

«Те, що маршрутники самовільно піднімають тарифи — незаконно. Дозвіл вони зобов'язані отримати в департаменті транспорту, а по 192-му маршруту такого рішення не було. Наскільки я знаю, ще на чотирьох столичних маршрутах хотіли підняти тарифи до 4 грн, але дозволу так і не отримали», — зазначив глава служби комунальних перевезень КМДА Сергій Савтир.

Савтир пообіцяв, що його підлеглі перевірять інформацію про законність підвищення ціни на проїзд в маршрутних таксі і якщо виявлять порушення, на їхніх власників буде складено припис.

«Під час проведення конкурсу на сто столичних маршрутів, який стартує цього місяця, це буде враховуватися», — сказав Савтир.


Читайте також:
Влада розгляне законність зведення бізнес-центру на вулиці Десятинній
У Києві до кінця жовтня здаватимуть незареєстровану зброю
Київському зоопарку призначать нового директора
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...