• Питання знесення комуністичних пам'ятників у Запоріжжі вирішуватиме комісія

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Неділя, 19 жовтня 2014 року
У Запоріжжі створено спеціальну комісію, яка вирішуватиме, демонтувати чи ні пам'ятники Леніну та іншої радянської символіки.

Комісія також займеться перейменуванням вулиць і сіл Запоріжжя відповідно до їхніх первинних історичних назв, повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

«Долю пам'ятників, а також перейменування вулиць і селищ ми вирішуватимемо цивілізовано ― разом з ученими, громадськістю та осередками політичних партій, щоб зберегти мир в регіоні та взаємну повагу. Як це було зроблено, наприклад, у Бердянську, де місцевий депутат зареєстрував проект з демонтажу пам'ятника Леніну у виконкомі», ― зазначили представники обласної комісії з питань ліквідації тоталітарної спадщини.

А поки місцева влада вирішує, бути чи не бути головному Леніну в Запоріжжі, місцевий журналіст Юрій Гудименко зробив 20-метровому пам'ятнику Леніну «щеплення патріотизмом», вирядивши його у вишиванку. На думку активіста, це допоможе уберегти „вождя пролетаріату“ від «Ленінопаду», повідомив учора міський портал 061.ua.


Читайте також:
Леніна в метро Києва хочуть заховати за 3D-малюнком
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...