• За кого окрім Путіна готові голосувати росіяни?

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 28 жовтня 2014 року
Соціологічне дослідження, проведене нещодавно «Левада-центром», показало, що абсолютним лідером президентських перегонів у Росії, якби вони проводились у найближчі вихідні, був би Володимир Путін.

Єдиними «конкурентами» Володимира Путіна, які набрали хоч по кілька відсотків голосів, стали голова російської компартії Геннадій Зюганов та голова Ліберально-Демократичної партії Володимир Жириновський.

Оприлюднені дані дослідження, яке проводили фахівці «Левада-центру» наприкінці вересня, показали, що 49% опитаних проголосували б за Володимира Путіна. 4% віддали б свій голос Геннадію Зюганову, а 3% — Володимиру Жириновському. Сергій Миронов та Дмитро Медведєв набрали б по 1% голосів виборців, а Сергій Шойгу та Олексій Навальний — менше 1% голосів.

Значна кількість людей — 12% — заявила, що точно не пішла б на вибори, ще 12% не знають напевне, пішли б вони голосувати чи ні, а 17% пішли б, проте не знають, за кого б стали голосувати.

Таким чином, опитування показало, що якщо взяти всіх, хто пішов би на вибори і визначився із політичними симпатіями, то 83% з них проголосували б за Володимира Путіна. У серпні такий показник становив 87%. До початку військових дій в Україні, у січні-лютому, він становив 66—67%. Показники головних супротивників Володимира Путіна — Геннадія Зюганова та Володимира Жириновського — ледь дотягують до 7%.

Що стосується політичних партій і сил, то в цьому питанні лідером також являється пропрезидентська «Єдина Росія» із 42% підтримки (або 63% тих, хто визначився із вибором і планує голосувати). Комуністична партія РФ має 10% (або 15% тих, хто піде на вибори і визначився із політичними симпатіями) підтримки опитаних, а Ліберально-демократична партія — 5% (7% тих, хто голосуватиме).

Дослідження проводилось фахівцями «Левада-центру» серед міського та сільського населення 26—29 вересня 2014 року. Загалом було опитано 1630 чоловік із 46 регіонів Росії. Статистична похибка дослідження не перевищує 3,4%.


Читайте також:
Лідери західних країн не привітали Путіна з днем народження
Медведєв стежитиме, щоб Україна зарано не впроваджувала вільну торгівлю з ЄС
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...