• 4 листопада у Києві проведуть марш російські націоналісти

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 3 листопада 2014 року
На 4 листопада о 12.00 у Києві запланована акція російських націоналістів — «Слов’янський марш».

Організатором заходу виступає політична партія «СПАС», об’єднання «Русские» та інші. Розпочнеться акція на Майдані Незалежності, і участь у ній братиме до тисячі учасників, говорить лідер об’єднання «Русские» Дмитро Дьомушкін, повідомляє російська редакція «Інтерфаксу». За його словами, із київською владою акція погоджена.

За повідомленням Дмитра Дьомушкіна, акція буде закликати до миру між російським та українським народами. Також будуть присутні гасла на підтримку ув’язненого в Росії одного з лідерів націоналістичного об’єднання Олександра Поткіна (Бєлова).

Загалом, як пояснює Дмитро Дьомушкін, партія «СПАС» в Україні вважається проросійською, однак по суті вона є антибільшовицькою.

Подібні заходи, об’єднані спільною назвою «Русский марш» пройдуть 4 листопада у ряді міст Росії. В Україні від слова «русский» у назві відмовились на користь «слов’янського», щоб він не асоціювався у людей із заходами комуністів на сході України, говорить Дьомушкін. 

Однак у центрі Москви цього року такого заходу не будуть проводити — дозвіл на це не дала московська мерія. Натомість марші проведуть у московських районах Любліно та Щукіно. 


Читайте також:
Комунізм — що це в дійсності: Дев'ять коментарів про комуністичну партію
За кого окрім Путіна готові голосувати росіяни?
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...